W kilku słowach o nas…

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, naszą główną domeną jest pełen profesjonalizm bez żadnych kompromisów. Swoją przygodę z projektowaniem zaczęliśmy w 2010 roku, po dwóch latach otwarliśmy swój własny salon łazienek w Głogowie, w tamtym czasie specjalizowaliśmy się głównie w łazienkach, przez ten okres zakres naszych działań zwiększył się o studio mebli kuchennych i własnych wykonawców. W chwili obecnej projektujemy kompletne wnętrza domów i mieszkań, realizujemy swoje projekty przez wyspecjalizowanych własnych wykonawców i profesjonalne narzędzia pracy.

Na przestrzeni tych kliku lat możemy śmiało powiedzieć że dom dla wroga już zbudowaliśmy, dla przyjaciela również. Teraz projektujemy tak jakbyśmy projektowali dla siebie, wykorzystujemy swoją całą wiedzę i doświadczenie ale w tym wszystkim łączymy wasz styl i charakter bo to przecież robimy dla was.

Głogów i okolice to nasz główny rejon działań – ale realizujemy nasze projekty w różnych zakątkach Polski zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami i ofertą.

ZMIERZYMY

ZAPROJEKTUJEMY

POKAŻEMY W 3D

WYCENIMY

DOWIEZIEMY

WYKONAMY